Slovak
English

SVADBY, OSLAVY, PÁRTY

Hľadáte originálnu a zábavnú prepravu pre svadobčanov? Organizujete oslavu narodenín alebo len tak chcete s priateľmi pri hudbe a poháriku v netradičnom prostredí osláviť piatok? Pártybus je to ideálne riešenie.

ROZLÚČKY SO SLOBODOU

Organizujete rozlúčkovú párty pre svojho najlepšieho kamaráta alebo kamarátku? Ponúkame vám na prenájom náš pártybus. Či už formou okružnej jazdy, alebo ako prepravný prostriedok vašim rozlúčkovým programom.

FIREMNÉ VEČIERKY

Chce to vypnúť, zvolniť a naštartovať správny teambuilding. Zábava zaručená. Zoberte celý office na netradičnú jazdu Bratislavou. Pri skvelej hudbe, správnom osviežení a výbornej atmosfére sa vám určite podarí upevniť tímového ducha.

TURISTICKÉ OKRUHY

Prajete si spoznať a zažiť Bratislavu nevšedným spôsobom? Ponúkame historický denný aj nočný okruh ako aj nightlife tour, kedy pod krídlami skúseného párty hostesa/-sky navštívite top miesta, ktoré nočná Bratislava ponúka.

history
about-team

Andrej Petríček

about-team

Katarína Sláviková

Blog

Novinky a udalosti

Nová spolupráca s Rozlucky.com
21.01.2020
Nová spolupráca s Rozlucky.com

Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s mladou lokálnou firmou úzko sa špecializujúcou na rozlúčky so slobdodou. Ponúkajú však aj iné šialené párty, teambuidling, či oslavu narodenín.  Nájdete ich v Bratislave a Košiciach na Slovensku, ale aj v Čechách a to v Prahe, či Brne.

Pártybus už aj v Bratislave!!!
04.11.2019
Pártybus už aj v Bratislave!!!

Pártybus už máme v Bratislave. Skvelá správa. Po niekoľkoročnej príprave a prerábke máme náš krásny a spoľahlivý autobus u nás v Bratislave.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú pri správnom fungovaní webu a takisto zlepšovaní a skvalitňovaní jeho služieb.