English

FAQ

Domovarrow FAQ
blog-img

Otázky a odpovede

Časté otázky od našich klientov

V pártybuse je 23 miest na sedenie. V prípade párty v pristavenom autobuse je kapacita 50 osôb.
Áno. Keďže pártybus disponuje vlastným generátorom a nezávislou klimatizáciou, párty je možná naozaj kdekoľvek a na akýkoľvek čas. V tomto prípade je kapacita osôb dvojnásobná.
Je možné si kupovať nápoje na mieste za veľmi prijateľné ceny, pokiaľ nie sú nápoje súčasťou dopredu objednaného balíka. V prípade záujmu, si môžete doniesť aj vlastné nápoje za symbolické korkovné.
Nie, fajčenie je v pártybuse zakázané.
Čím skôr, ak si chcete byť istý, že váš termín bude voľný. Určite sme však schopní splniť vašu objednávku aj na poslednú chvíľu, ak nebude pártybus v tom čase rezervovaný.
Kontaktujete nás alebo vyplníte rezervačný formulár. Ak je vo vami požadovanom termíne pártybus voľný, rezervujeme vám ho. Následne vám pošleme údaje k platbe zálohy aj s dátumom, do ktorého je potrebné zálohovú platbu uskotočniť. Zaplatením zálohy sa stáva vaša rezervácia potvrdená. Zbytok sumy sa zaplatí najneskôr pred začatím jazdy.
V prípade už potvrdenej rezervácie, je možné rezerváciu stornovať s nasledujúcimi podmienkami: 7 a viac dní pred dátumom uskutočnenia je výška storno poplatku 30 percent z celkovej sumy. 3 (72 hod.) až 7 (168 hod.) dní pred dátumom uskutočnenia je výška storno poplatku 50 percent z celkovej sumy. Menej ako 3 dni pred dátumom uskutočnenia je výška storno poplatku 100 percent z celkovej sumy.
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú pri správnom fungovaní webu a takisto zlepšovaní a skvalitňovaní jeho služieb.